Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mookie

Strony: 1 2
16
Prace ukończone (3D) / Odp: Wiszące lampki
« dnia: 25.03.2019 12:46:52 »
Dziękuję za komentarze; w "akcji" lampka prezentuje się jak poniżej, w sumie zdaję sobie sprawę, że z pojedynczego modelu super pracy się nie wyciągnie, ale zależy mi na jakimś konkretnym "feelingu".

17
Prace ukończone (3D) / Wiszące lampki
« dnia: 23.03.2019 22:41:19 »
Hej, jedna z wielu przygotowywanych przeze mnie ostatnio, dość prywatnie, prostych scen. W głównej mierze skupiałem się na świetle i materiałach, a nie na złożoności projektu. Mam nadzieję, że się Wam spodoba!

18
Offtopic / Odp: Proszę mnie skasować
« dnia: 22.03.2019 20:00:55 »
Niesamowite, że Blenderownia nadal działa, w czasach umierania forum jako takiego miło zobaczyć, że polska społeczność Blendera jeszcze zachowuje aktywność!

19
Mam swoją wyrobioną już opinię na temat PI i ich produkcji, a ten klip tylko ją potwierdza. Wszystko na jedno kopyto, łopatologicznie, w konwencji gierki, kopiowanie sprawdzonych schematów. Ot, ja tego nie kupuję, co zapewne w oczach niektórych spozycjonuje mnie jako zdrajcę i komunistę, jak wynika z lektury komentarzy na youtube, ale co mi tam. Czasami dobrze płynąć nie z głównym nurtem.

20
Akurat filmów traktujących o naszej historii mieliśmy wiele i były to niekiedy prawdziwe perły kinematografii. Ten film nie różni się niczym od trailerów czy cinematików do gierek, to jest spłaszczanie historii i budowanie patriotyzmu na poczuciu krzywdy, to jest zero-jedynkowy obraz, gdzie Polak jest bohaterem, Niemiec i Ruski jest zły, ale my jesteśmy "niezłomni". Gra na bardzo niskich emocjach i tej gorszej stronie naszej natury. Feeee

21
Graficznie naprawdę nic interesującego, reżysersko całkiem zgrabnie przedstawiona historia, płynne przejścia od sekwencji do sekwencji, ale merytorycznie jest to taki patos, takie zadęcie, taka martyrologia, że zbiera mnie na mdłości. Rozumiem, że młode pokolenie potrzebuje poczucia wspólnoty, jakiegoś dowartościowania, ale żeby sięgać blisko 80 lat wstecz, by budować patriotyzm, to tandeta i kicz. Inna sprawa, że wygłaszane tu z zaciśniętą szczęką wywody o naszej historii, są bardzo kontrowersyjne, delikatnie rzecz ujmując. Mnie to osobiście odrzuca.

22
Work in progress (WIP) / Odp: 3D: Samolot
« dnia: 13.09.2017 12:48:19 »
Bardzo ładny samolot, rzeczywiście pewnie można by jeszcze podrasować render, szczególnie w postpro, ale i tak solidna praca, gratulacje!

23
Work in progress (WIP) / Odp: 3D: Ratusz
« dnia: 13.09.2017 12:37:21 »
Popracowałbym nad światłem, cieniami; w tej chwili obraz wydaje mi się wypalony; potestuj różne HDRki lub zwykłe słońce, może warto wyostrzyć cienie i rzucić jakiś ciekawy kształt na ściany budynku? Testuj na clay'u, nadaj bryłom jeden materiał, znajdź najlepsze rozwiązanie, a dopiero później dopieszczaj detale. Tak jest najłatwiej. Powodzenia!

Strony: 1 2

* Zaloguj
* Losowy obrazek