Praca Miesiąca - guests

Barret M82A1 sniper rifle
Praca Miesiąca Czerwiec-Sierpień 2018
Redforest

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 3 ... 10
1
Work in progress (WIP) / Odp: Animacja Nanami
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mortus dnia 25.05.2019 11:28:15 »
W takim razie muszę zapytać, czy wygląda to na nienaturalną deformację, czy po prostu na nieadekwatne ułożenie ust w tej sytuacji.

Ewentualnie może coś takiego w takim razie?
2
Work in progress (WIP) / Odp: Animacja Nanami
« Ostatnia wiadomość wysłana przez winhelp dnia 24.05.2019 20:32:01 »
Nie podoba mi się mina "nadęta". Tak siedzę od 5 minut i się zastanawiam czemu. Na pewno przez usta - chyba powinny być szersze - takie wąskie to tak jak na "dziubku" poniżej. Przy wydętych chyba powinny być szerzej. Chociaż nie, sprawdziłem przed lustrem i nie koniecznie :) Może po prostu brakuje w nich nitki makaronu ;)
3
Work in progress (WIP) / Odp: Animacja Nanami
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mortus dnia 24.05.2019 12:57:42 »
Ok, poprawiłem jeszcze tę mordkę. Minimalnie zmieniłem kształt twarzy, trochę też oczy i włosy. Pytałem kilka osób o zdanie i większych uwag w sumie nie było. Mi też się w sumie podoba, więc pewnie już tak zostanie. W każdym razie robię drugie podejście do mimiki, więc rzucam kilka obrazków W.I.P. do oceny.4
Offtopic / Odp: Odzyskanie pliku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jannah dnia 24.05.2019 09:24:09 »
Moze napisz do autora z prośbą o inna wersje pliku?
5
Offtopic / Odp: Pytanie o monitor 1440p
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jannah dnia 24.05.2019 09:21:49 »
Teraz to juz chyba lepiej inwestować w monitory 4k albo wyzsze :D
6
Offtopic / Odp: Witam
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jannah dnia 24.05.2019 09:08:17 »
To juz oficjalny powitalny czy jeszcze nie? :P
7
Offtopic / Odp: Studia, a grafiak 3D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zuorion dnia 23.05.2019 22:32:06 »
Czy znajdę pracę jako taki grafik tylko z konkretnym portfolio bez studiów?
Studia Ci pomogą jeśli będziesz chciał wyemigrować do kraju w którym trzeba wizę.
W 3d(generalnie w it zresztą też) najważniejsze jest portfolio/skill. Gdyby to było jakies 3d art school to może by coś znaczyło, ale w polsce czegoś takiego nie ma.

Jeśli chcesz iść na studia to nie miej złudzeń, że nauczysz się czegoz z stricte 3d. Jeśli już to takie poboczne rzeczy jak freeqs, jak np. na informatyce programowanie jeśli chcesz iść w gamedev.
8
Offtopic / Odp: Studia, a grafiak 3D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez freeqstyler dnia 22.05.2019 22:50:42 »
wiecie jak to jest - rodzice nalegają żebym poszedł na studia w ogóle nie związane z grafiką 3D, a samą grafiką zająć się jako hobby.

Ja nie wiem i nie rozumiem takiego podejścia  - studia są twoim wyborem, nie twoich rodziców.

Wiem że tworzenie postaci i modeling to jest to co chce robić w życiu, lecz czy warto nie iść na te studia i postawić wszystko na grafikę 3D - najbardziej tworzenie postaci? Czy znajdę pracę jako taki grafik tylko z konkretnym portfolio bez studiów?

Znajdziesz pracę bez studiów bez problemu, jeżeli będziesz miał konkretne umiejętności. Ogólnie studia to nie jest magiczna przepustka do branży ani też nie nauczą cię wszystkiego - jest duża szansa, że nauczą cię wielu rzeczy których niekoniecznie będziesz potrzebował w karierze. Co nie znaczy że wiedza ze studiów jest bezużyteczna - ja studiowałem mechanikę/budowę maszyn i mimo że zajmuję się głównie wizualizacjami/packshotami, to inżynierskie zacięcie którego liznąłem na studiach nieraz mi się przydaje.

Podstawą jest praca samemu, i tutaj zwróć uwagę, że studia zajmą ci wiele czasu które mógłbyś poświęcić na rozwój umiejętności graficznych - więc jeżeli wybierzesz zupełnie inny kierunek, szczególnie jakiś mocno absorbujący, to na hobby może nie wystarczyć już czasu.

I ostatnia rzecz, nie musisz iść na studia zaraz po maturze, bez znaczenia co ktokolwiek ci mówi. Oczywiście z dziennymi w późniejszym wieku może być ciężko, ale sporo osób nawet grubo po 30/40 idzie na zaoczne.
9
Offtopic / Studia, a grafiak 3D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez archcoach dnia 22.05.2019 21:54:36 »
Witam. Mam problem z wyborem tego do mam robić dalej po maturze. Od prawie roku uczę się tworzyć postacie oraz rożnego rodzaju zwierzęta czy też potwory w blenderze. Chciałbym teraz to kontynuować, ale wiecie jak to jest - rodzice nalegają żebym poszedł na studia w ogóle nie związane z grafiką 3D, a samą grafiką zająć się jako hobby. Wiem że tworzenie postaci i modeling to jest to co chce robić w życiu, lecz czy warto nie iść na te studia i postawić wszystko na grafikę 3D - najbardziej tworzenie postaci? Czy znajdę pracę jako taki grafik tylko z konkretnym portfolio bez studiów?
10
Tender Blender / Odp: BLENDER 2.79 WYŁĄCZA SIĘ PODCZAS RENDEROWANIA
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr dnia 20.05.2019 12:49:29 »
A wyskakuje komunikat czy coś?
Strony: 1 2 3 ... 10

* Zaloguj
* Losowy obrazek