Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - mookie

Strony: 1
1
Prace ukończone (3D) / Oscary 2020 - animacje 3D
« dnia: 20.02.2020 10:20:56 »
Miałem przyjemność przygotowania dwóch animacji, które zostały zaprezentowane podczas wręczania Oscarów w tym roku. Zostały one umieszczone na ekranach w momencie ogłoszenia zwycięzców w kategorii najlepsze efekty specjalne oraz najlepsza rola drugoplanowa. Efekt mieniących się cząsteczek został dodany przez inną osobę z ekipy, jako że blenderowy Glare nie sprawdził się w czasie animacji. Dla wielkiego miłośika kina, którym jestem, praca przy tym projekcie była naprawdę niesamowitym, surrealistycznym doświadczeniem.

2
Prace ukończone (3D) / Stary dom
« dnia: 13.02.2020 13:07:13 »
Pozwoliłem sobie przygotować jeszcze jedną grafikę z modeli dostępnych na mojej stronie (https://puffinpixel.com/). Prosta scena, gdzie postanowiłem zrobić zupełnie coś innego w kontekście światła i postprodukcji. Mam nadzieję, że się Wam spodoba!

3
Prace ukończone (3D) / Leisure
« dnia: 07.02.2020 00:27:32 »
Kolejna grafika, gdzie prezentuję modele dostępne w moim sklepie online (https://puffinpixel.com/). Wszystko oświetlone HDRką z https://hdrihaven.com/, chłopaki naprawdę robią świetną robotę!

4
Prace ukończone (3D) / Last call!
« dnia: 07.02.2020 00:25:57 »
Grafika, w której chciałem zaprezentować modele, jakie przygotowałem do mojego blenderowego sklepu online (https://puffinpixel.com/). Wszystko wykonane w Blenderze, włącznie z postprodukcją. Nowy denoiser jest rewelacyjny!

5
Z domowego zacisza na ceremonię Oscarów 2020! Wszystkich zainteresowanych grafiką 3D zapraszam na krótkie, dwugodzinne spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę 25-ego stycznia w Białymstoku. Jak zacząć przygodę z grafiką trójwymiarową, jak wygląda praca grafika 3D i gdzie jej szukać, jakie możliwości rozwoju umożliwia branża, a przede wszystkim- dlaczego warto zainwestować swój czas w Blendera i czym on właściwie jest? O tych i innych tematach opowiem o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej na ulicy Zwierzynieckiej 10 (teren Politechniki Białostockiej, mniejszy budynek przy zadaszonym przejściu, główne wejście).

Zainteresowanych proszę o potwierdzenie przybycia, albowiem ilość miejsc na sali jest ograniczona (kontakt mailowy 3d.puffin.pixel@gmail.com).

6
Prace ukończone (3D) / Wiszące lampki
« dnia: 23.03.2019 22:41:19 »
Hej, jedna z wielu przygotowywanych przeze mnie ostatnio, dość prywatnie, prostych scen. W głównej mierze skupiałem się na świetle i materiałach, a nie na złożoności projektu. Mam nadzieję, że się Wam spodoba!

Strony: 1

* Wszystko dobre...

...co się dobrze kończy.
1998-2024
Dziękuję wszystkim, którzy pomagali tworzyć i rozwijać Blenderownię w tym czasie. Dziękuję użytkownikom za chęć korzystania z serwisu. Nawiększą satysfakcję mam z tego, że kilka karier zawodowych zaczęło się na tym forum. Oraz z tego, że Blender jest oprogramowaniem mainstreamowym.

Wasz były administrator
Mad Max

* Zaloguj
* Losowy obrazek

0012

Wyświetleń: 1818
Autor: pecet8686
w: Mercedes W124