Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mookie

Strony: 1
1
Prace ukończone (3D) / Oscary 2020 - animacje 3D
« dnia: 20.02.2020 10:20:56 »
Miałem przyjemność przygotowania dwóch animacji, które zostały zaprezentowane podczas wręczania Oscarów w tym roku. Zostały one umieszczone na ekranach w momencie ogłoszenia zwycięzców w kategorii najlepsze efekty specjalne oraz najlepsza rola drugoplanowa. Efekt mieniących się cząsteczek został dodany przez inną osobę z ekipy, jako że blenderowy Glare nie sprawdził się w czasie animacji. Dla wielkiego miłośika kina, którym jestem, praca przy tym projekcie była naprawdę niesamowitym, surrealistycznym doświadczeniem.
Użytkownicy, którzy podziękowali za ten post: alex

2
Prace ukończone (3D) / Odp: Stary dom
« dnia: 17.02.2020 18:45:06 »
Wszystkie okładki zrobiłem sam, są obustronne. Nie ma mowy o naruszeniu jakichkolwiek praw autorskich. Nazwiska autorów i tytuły są zmyślone przeze mnie.
Użytkownicy, którzy podziękowali za ten post: freeqstyler

3
Work in progress (WIP) / Odp: 3D: Ratusz
« dnia: 13.09.2017 12:37:21 »
Popracowałbym nad światłem, cieniami; w tej chwili obraz wydaje mi się wypalony; potestuj różne HDRki lub zwykłe słońce, może warto wyostrzyć cienie i rzucić jakiś ciekawy kształt na ściany budynku? Testuj na clay'u, nadaj bryłom jeden materiał, znajdź najlepsze rozwiązanie, a dopiero później dopieszczaj detale. Tak jest najłatwiej. Powodzenia!
Użytkownicy, którzy podziękowali za ten post: Terminus

Strony: 1

* Zaloguj
* Losowy obrazek

Projektor

Wyświetleń: 1399
Autor: Arnold Bieniasz
w: Moje prace 3D