Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Keżor

Strony: 1
1
Prace ukończone (3D) / Odp: Golf Mk3 Cabrio
« dnia: 02.02.2020 18:38:26 »
przesyłam siatkę, tylko już z aktywnym subdivisionem, a co do szumów to już to odkryłem dwa dni temu, ale nie uaktualniałem tego na golfie, fajna sprawa ten denoiser :)

2
Prace ukończone (3D) / Odp: Golf Mk3 Cabrio
« dnia: 25.01.2020 05:37:29 »
jeszcze jeden render i zdjęcie oryginału dla porównania :)

3
Modelowanie / Odp: Modelowania - od czego zacząć
« dnia: 25.01.2020 02:36:09 »
ja zacząłem w listopadzie od razu od samochodu, wymodelowanie go zajęło mi koło miesiąca żmudnej pracy, poznawania i zrozumienia funkcji, skróty klawiaturowe, metoda działania, opcje, obejrzałem i dalej oglądam setki filmów na youtubie i czerpię wiedzę z tego co tam opowiadają, praktycznie wszystko co chcesz to tam jest. od hiperpodstaw do zaawansowanych animacji. A co do pieniędzy to wszystko zrobisz za darmo, ja nie wydałem złotówki, no może poza nową myszką, bo stara zaczęła wariować :)

4
Prace ukończone (3D) / Golf Mk3 Cabrio
« dnia: 25.01.2020 02:22:22 »
W blenderze pracuje od listopada 2019, więc tak jakby dopiero zaczynam, wcześniej modelowałem tylko architekturę i najczęściej wszystko ogarniałem w archicadzie i artlantisie.
To mój drugi wymodelowany samochód w życiu, więc jeszcze trochę przede mną, ale wydaje mi się, że wyszło całkiem nieźle i całkiem podobnie do oryginału, bo wzorowałem się na aucie znajomego. Najbardziej cieszy mnie fakt zrobienia wszystkiego od zera, cała buda, dodatki, koła, udało mi się także zaanimować ten model.


5
Modelowanie / Odp: Problem z funkcją Extrude
« dnia: 22.01.2020 14:44:34 »
Cześć, wejdź w edit-> preferences->keymap-> wyszukaj funkcję "extrude" i sprawdź czy masz ustawione "E" jako skrót.
sprawdzałeś czy w ogóle Ci działa ta funkcja? czy po naciśnięciu E tworzy się nowy punkt? Ja np. po kliknięciu "E" wciskam wybrany kierunek "x,y,z" i wytłaczam w konkretnej osi.
A jak to nie zadziała to przeinstaluj Blendera, to zawsze pomaga, a aktualizacja do najnowszej wersji jest zawsze opłacalna ;)

Strony: 1

* Zaloguj
* Losowy obrazek