Autor Wątek: Chyba dość  (Przeczytany 18163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mad Max

Chyba dość
« dnia: 29.03.2022 10:23:35 »
Marzec: 2 nowe wątki, 9 odpowiedzi.  Myślę, że czas na wniosek: resistance is futile. Czas zamykać. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przez tyle lat ciągneli ten wózek moderując, administrując i pomagając w aktualizacjach. Podziękowania dla użytkowników, za chęć uczestnictwa. Wierzę, że zrobiliśmy dużo i dobrej roboty. Serwis prawdopodobnie zakończy funkcjonowanie 26 maja 2022, może kilka dni wcześniej lub później.

Trzymajcie się
 

Offline Piotr

Odp: Chyba dość
« Odpowiedź #1 dnia: 29.03.2022 20:21:02 »
Smuteczek, ale kiedyś musiało się to stać.

Offline Zuorion

Odp: Chyba dość
« Odpowiedź #2 dnia: 29.03.2022 23:43:38 »
Szkoda, ale było do przewidzenia :f.

Żegnajciu.
 

Offline winhelp

Odp: Chyba dość
« Odpowiedź #3 dnia: 31.03.2022 18:55:43 »
 ::) :-\

Offline KafeleK

Odp: Chyba dość
« Odpowiedź #4 dnia: 07.04.2022 22:00:06 »
Dzięki wszystkim za poświęcony czas i pracę włożoną w tworzenie tutaj tak fajnej społeczności. Jestem pewien, że pomimo coraz nowszych form platform społecznościowych, to Forum zostanie w opinii większości tą najlepszą.
Pozdrawiam, Krzysztof.
 

Offline Mortus

Odp: Chyba dość
« Odpowiedź #5 dnia: 26.04.2022 16:01:57 »
Mi zawsze szkoda for (forów, forumów?), bo to całkiem inna forma i dynamika wymiany informacji niż np. Discord. Tutaj też za dużo osób nie było to wytworzyła się swego rodzaju kameralna atmosfera. Będzie mi tego brakowało. Tak starą jak i nową Blenderownie będę ciepło wspominał. Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Offline Mad Max

Odp: Chyba dość
« Odpowiedź #6 dnia: 25.05.2022 00:31:25 »
Ech, sentymenty. Jeszcze troche podziala ;) Ale wygaszamy, wygaszamy. Tylko powoli.
 

Offline Martian_from_the_Moon

  • Noob
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • Osiągnięcia
Odp: Chyba dość
« Odpowiedź #7 dnia: 25.05.2022 20:28:37 »
Pomyślałem że zajrzę po latach, a tu na jutro planowane było zamknięcie. Zgubiłem swoje stare konto, więc musiałem założyć nowe, żeby jakoś zareagować. Smutno, że to już będzie koniec. Może da się coś jeszcze zrobić. Myślę że sposobem na ożywienie belenderowni mógłby być nacisk na wysokiej jakości polskojęzyczne tutoriale wyjaśniające jak używać nowych funkcji blendera, lub jak osiągnąc konkretny efekt na podstawie przykładu. Do tego promocja na mediach społecznościowych, itp. Tylko to wszystko się wiąże z dużym nakładem pracy i wymaga czasu, który nie tak łatwo znaleźć. I nie ma gwarancji, że to by ożywiło forum. Ech...

Mam nadzieję, że jak następnym razem tu zajrzę, to blenderownia wciąż będzie na swoim miejscu ;)
"Life, uh, finds a way" - Ian Malcolm
 

Offline Piotr

Odp: Chyba dość
« Odpowiedź #8 dnia: 26.05.2022 11:06:57 »
A co się stanie z adresem? Jak wejdę na blender.pl, to otworzy mi się sklep AGD?

Offline Zuorion

Odp: Chyba dość
« Odpowiedź #9 dnia: 28.05.2022 03:16:05 »
Cytuj
26 maja 2022

hmmm


btw, rzuccie może tu linki do jakis polskich społeczności jak jakieś znacie
może być na FB discordzie :/
« Ostatnia zmiana: 28.05.2022 03:19:19 wysłana przez Zuorion »
 

Offline winhelp

Odp: Chyba dość
« Odpowiedź #10 dnia: 29.05.2022 22:39:42 »
Discord u góry w nagłówku, facebook jakiś Blender Polska czy coś ale jakoś się tam nie udzielam za bardzo.

Offline Mad Max

Odp: Chyba dość
« Odpowiedź #11 dnia: 31.05.2022 00:33:46 »
A co się stanie z adresem? Jak wejdę na blender.pl, to otworzy mi się sklep AGD?

Nie zastanawiałem się, ale dzięki za pomysł ;)
 

Offline hepa

Odp: Chyba dość
« Odpowiedź #12 dnia: 26.09.2022 08:38:29 »
Wiecie, co można zrobić ze stronką BLENDEROWNIA?

Mam pomysł, może nie do końca dobry, ale można było by spróbować.

O co mi chodzi. -
Możemy spróbować zamknąć BLENDEROWNIE na parę tygodni/na jakiś czas.

Wtedy moglibyśmy wiedzieć, jak dużo osób potrzebuje się poruszać po tej stronie.
Można było by uruchomić w ustawieniach witryny, ile osób właściwie wchodzi na tą stronę, jakiś licznik wejść.

Skąd taki pomysł? - Jest pewna strona w sieci, którą właśnie tak przymknęli na dłuższy czas, bo nikt nie pisał na forum.
Po uruchomieniu tejże strony ludzie zaczęli z niej korzystać na nowo. Po prostu widać zapotrzebowanie na tą stronę.

Także - no nie wiem, - taki mój pomysł.
 

Offline Piotr

Odp: Chyba dość
« Odpowiedź #13 dnia: 26.09.2022 17:33:03 »
Ta strona już była nieczynna przez rok i po wznowieniu liczba użytkowników spadła z małej do zatrważającej ;)

Offline hepa

Odp: Chyba dość
« Odpowiedź #14 dnia: 26.09.2022 18:31:44 »
a, to sorry  ; )
 

 

puste vertex`y (chyba).

Zaczęty przez rainPLDział Projekty niekomercyjne

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9720
Ostatnia wiadomość 29.12.2018 12:42:28
wysłana przez Jerry

* Zaloguj




* Losowy obrazek