Autor Wątek: Prośba o pomoc  (Przeczytany 15390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline goten22

Prośba o pomoc
« dnia: 28.07.2017 21:19:40 »
Blenderownia odradza się jak Feniks z popiołów, ale jest przez to słaba i nieopierzona. Bogate treści (choć nieco przestarzałe) poszły do /dev/null i zaczynamy od początku. W związku z tym będę wdzięczny za każdą pomoc. Szczególnie potrzeba nam kogoś kto zna PHP i/lub SMF. Na następnym miejscu są moderatorzy (do ogólnego dbania o porządek, przepisywania starych, przydatnych treści => FAQ/Tutoriale) i redaktorzy (do pisania newsów). Chętnie też dam "moce moderatorskie" każdemu kto ma jakiś ciekawy pomysł, który chciałby wcielić w życie. Sam chętnie też w realizacji pomogę, na ile będzie to możliwe. :)

Dziękuję też wszystkim, którzy przetrwali te niepewne godziny, pisali na grupie FB i nie tracili nadziei, że wrócimy. Dzięki!
« Ostatnia zmiana: 01.08.2017 09:58:10 wysłana przez goten22 »
 
Użytkownicy, którzy podziękowali za ten post: Mad Max, freeqstyler

Offline Mad Max

Odp: Prośba o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: 28.07.2017 23:59:55 »
Dołączam się do tej prośby, a przy okazji dziękuję Gotenowi za ogrom roboty jaką włożył w reaktywację serwisu na nowym serwerze. Burza oklasków, orkiestra, w tle dzieci z chorągiewkami. Tak całkiem serio, Gdyby nie Goten, Blenderownia prawdopodobnie zakończyłaby żywot 26 lipca, idąc na dno razem z całą resztą starego serwera.
 

Offline freeqstyler

Odp: Prośba o pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: 29.07.2017 18:00:37 »
Ja chętnie dalej zajmę się Pracami Miesiąca i ogólną moderacją. Więcej na razie nie mogę obiecać, zobaczymy za kilka miesięcy, kiedy prawdopodobnie będę miał więcej czasu.
 

Offline Veezen

Odp: Prośba o pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: 31.07.2017 21:43:46 »
Często szukam różnych addonów do blendera, w sumie żaden z nich nie jest dla mnie obcy :P
Mógłbym raz na jakiś czas w zależności od posiadanego czasu, wrzucić jakiegoś newsa z addonami które znalazłem i które mogą okazać się przydatne do pracy.

Ewentualnie pomysł można w przyszłości rozbudować innymi newsami (tricki, ciekawostki w Blenderze itp).
3D Artist @ Techland
Hardsurface artist @ Freelance
www.veezen.pl [nofollow]
www.artstation.com/artist/veezen [nofollow]
 
Użytkownicy, którzy podziękowali za ten post: misztal

Offline blenderer

  • Noob
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • Osiągnięcia
Odp: Prośba o pomoc
« Odpowiedź #4 dnia: 15.08.2017 10:14:32 »
Zgłaszam chęć zostania moderatorem. Jako pracownik Cisco GlobalDC jestem odpowiedzialny właśnie za moderację forum supportu Cisco. Poza tym mam pełną, autoryzowaną wiedzę nt PHP oraz frameworków.

Umiem też kodzić pod SMF.

Mam 'alergie' na pseudo-znawców IT. Znaczy już przy pierwszej wymianie zdań potrafię rozpoznać czy ktoś kreuje się na znawcę IT czy rzeczywiście wie o czym mówi.
 

Offline Mad Max

Odp: Prośba o pomoc
« Odpowiedź #5 dnia: 16.08.2017 16:44:09 »
To jeszcze musisz tu trochę "pobyć". Nawet Chuck Robbins nie dostanie moda na dzieńdobry ;)
 

Offline Kporabik

Odp: Prośba o pomoc
« Odpowiedź #6 dnia: 19.08.2017 10:52:58 »
Jeżeli chcesz Marcin to też w miarę możliwości czasowych mogę pomóc freeqowi, ewentualnie zerknąć czy w wątkach nie dzieje się zamęt
 

 

* Zaloguj




* Losowy obrazek