Autor Wątek: Ostatnia reduta  (Przeczytany 10965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamil Bałyk

  • Vertex
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
    • Osiągnięcia
Ostatnia reduta
« dnia: 19.02.2020 12:03:38 »
Witam wszystkich,

jak oceniacie (prócz bruku, który ewidentnie musze poprawic:) ). Jak to widzicie?

Pozdrawiam
Kamil
 

Offline winhelp

Odp: Ostatnia reduta
« Odpowiedź #1 dnia: 19.02.2020 16:07:59 »
Spoko, fajna praca, przy cegłach się namordowałeś pewnie ale skrzynki to już od linijki ustawione. Oświetlenie robocze mam nadzieję. Brak ciał i dymu trochę rzuca się w oczy. Aż się prosi o jakiś zachód słońca lub noc i dym z płonących budynków.

Offline Kamil Bałyk

  • Vertex
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
    • Osiągnięcia
Odp: Ostatnia reduta
« Odpowiedź #2 dnia: 19.02.2020 17:05:04 »
Dzięki wielkie za wskazówki. Mam jeszcze jedno pytanie. Chce pracować w 3d (na ten czas uczyłem się Blendera, Substance Paintera i Photoshopa). Czy z tego typu projektem mogę uderzać np do branży gier albo ilustracji? Pozdrawiam Kamil
 

Offline winhelp

Odp: Ostatnia reduta
« Odpowiedź #3 dnia: 19.02.2020 17:12:25 »
Do branży się udaża z portfolio - rób dużo prac i zbieraj je w jednym miejscu. Inaczej robi się ilustracje, inaczej assety do gier i jeszcze inaczej można podejść do ilustracji w grach ;) Każdy w portfolio znajdzie interesujące go elementy i oceni czy się nadajesz. Ale najlepsza metoda to tworzyć i tworzyć coraz lepiej.

Offline Kamil Bałyk

  • Vertex
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
    • Osiągnięcia
Odp: Ostatnia reduta
« Odpowiedź #4 dnia: 19.02.2020 17:28:51 »
Dzięki wielkie.  Źle się do tego zabrałem. Przesyłam link do portfolio: http://kamilbalyk.pl/ [nofollow]. Jak to na tą chwilę wygląda?

Pozdrawiam
 

Offline winhelp

Odp: Ostatnia reduta
« Odpowiedź #5 dnia: 19.02.2020 21:47:37 »
Całkiem porządne modele. Jak je ktoś wykorzysta w jakieś grze lub modzie to warto się pochwalić. Ale ogólnie to musisz szukać, pisać. Możesz sam wrzucić jako moda model do gry i pokazać, że działa. Zależy w co konkretnie celujesz. Bo ilustarcje i wizki to inne umiejętności są potrzebne niż do gier.

Offline Kamil Bałyk

  • Vertex
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
    • Osiągnięcia
Odp: Ostatnia reduta
« Odpowiedź #6 dnia: 20.02.2020 10:14:16 »
Dzięki wielkie za cenne wskazówki
 

 

* Zaloguj




* Losowy obrazek