Autor Wątek: Wizualizacja domu z zewnatrz, z fragmentem jednego wnetrza.  (Przeczytany 10381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KrzysztofJ

  • Vertex
  • *
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
    • Osiągnięcia
Mialem takie zlecenie aby zdokumentowac dom jednorodzinny w 3d. Nie chodzilo o realizm ani o wnetrza wykonczone a jedynie o w miare przyzwoita wizke, bardziej techniczna niz fotorealistyczna. Wlasciciel chce to przebudowac, przearanzowac tez ogrod. Pozwolilem sobie na wiecej niz chcial i zrobilem dodatkowo wnetrze kuchni z walsciwie tylko jej czescia jadalniana. Dom z zewnatrz jest rzeczywiscie taki jak zrobilem. Sfotografowalem nawet niektore tekstury. Elementy wnetrza sa w polowie tak jak sa, a reszte dodalem uzywajac moich starych modeli. Zrobilem tez taki pokaz na YouTube, mimo ze nie jestem za bardzo zadowolony z efektu koncowego. Za duzo pracy na raz i nie moglem wszytskiego zrobic jakbym chcial. Problem tez pewnie polega na tym, ze ogolnie jestem zadowolony z ogromu pracy jai w to wlazylem i jednoczesnie nie widze wszystkich rzeczy ktore wygladaja zle. Prosze o krytyke i nie musi byc konstruktywna. Przyjme wszystko. Oto prezentacja  https://www.youtube.com/watch?v=uSBuX62bls4 [nofollow]
« Ostatnia zmiana: 15.11.2018 23:08:21 wysłana przez KrzysztofJ »
 

Offline mortom.ckm

Odp: Wizualizacja domu z zewnatrz, z fragmentem jednego wnetrza.
« Odpowiedź #1 dnia: 16.11.2018 09:50:02 »
Napisałeś o tym, że za dużo pracy miałeś na raz i nie jesteś zadowolony z efektu końcowego. I w moim odczuciu niepotrzebnie chwytałeś się za kuchnię. Czas zmarnowany na kuchnie mogłeś wykorzystać na elewację.
Ale do rzeczy, scenka domku całkiem niezła i nie ma się z grubsza do czego przyczepić.  Brak trawy trochę psuje efekt, ale biorąc pod uwagę, że miało być szybko (bo jak rozumiem stąd wynika jej brak) to jet OK! Rozmyte tło też trochę rzuca się w oczy i mogło być trochę mniej blura.
Wnętrze kuchni fajniej by wyglądało bez tego zegara (trochę pasuje tam jak pięść do nosa).  W prezentacji  z mojego punktu widzenia nie potrzebie specjalnie pokazujesz lampy. Trochę wychodzi jak byś je sprzedawał. Wiem że poświęciłeś czas na ich wymodelowanie ale jest to trochę zbędne. Niech się bronią we wnętrzu.

Mam nadzieję, że trochę pomogłem Pozdr.
Każda porażka jest nawozem sukcesu :)
-------------------------------------------------------------------------------
www.3dworks.pl [nofollow]
 

Offline KrzysztofJ

  • Vertex
  • *
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
    • Osiągnięcia
Odp: Wizualizacja domu z zewnatrz, z fragmentem jednego wnetrza.
« Odpowiedź #2 dnia: 16.11.2018 19:10:32 »
Mortom, masz racje, co do kuchni i prezentacji z lampami. Wywale obrazek z zegarem i te lampy tez.
 

 

* Zaloguj




* Losowy obrazek