Autor Wątek: Bobcat - animacja  (Przeczytany 18172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline winhelp

Odp: Bobcat - animacja
« Odpowiedź #15 dnia: 20.05.2018 22:56:06 »
Kiedyś była taka gra - bingo!

Offline Jerry

Odp: Bobcat - animacja
« Odpowiedź #16 dnia: 20.05.2018 23:10:15 »
Mnie się ten helikopter podobał... Ogólnie 1 filmik. Brakowało w nim tylko animacji rozpadania się robota.
 

Offline Piotr

Odp: Bobcat - animacja
« Odpowiedź #17 dnia: 01.06.2018 14:09:56 »
Mały update, kolejne sceny dodane. Finalna wersja będzie wyglądać lepiej - Teraz skupiam się na tym, aby nie było dziur w fabule.
https://drive.google.com/open?id=1ts9jmhDrd_nugMhwC3mN3PQiXpZSbd5s

Offline winhelp

Odp: Bobcat - animacja
« Odpowiedź #18 dnia: 01.06.2018 19:01:15 »
Hm monitory ze stabilizacją... monitora :) Trochę reakcja chyba jest niewspółmierna do okoliczności - tam wszystko powinno spadać z tych biurek, same biurka powinny odjechać od ściany... dobra ale skupmy się na poważniejszym problemie - cięcia - jest tego mnóstwo a każda scena pokazuje jednocześnie coś nowego i starego - pierwsze 4 ujęcia to jest atak na wieżowiec. Ja bym to zrobił tak, że podjechałbym kamerą do okna i pokazał jak leci następna rakieta - bo teraz nie ma nic co łączy scenę biura ze sceną inwazji na miasto (a raczej samego ostrzału zza kadru). Potem zawalenie się budynku - dodałbym dymek po rakietach, bo to razi, że to osobna scena - ew. skok w czasie ale niczym nie uzasadnione IMO. Do sceny gdzie żółci opuszczają miasto dodałbym też czerwoną flagę tam gdzieś z tyłu nad tymi gruzami. Scena wjazdu w od**t... do kopalni bardzo filmowa ale nic nie wnosi - na podstawie samego tego fragmentu nie wiem co tam się dzieje - ja bym może najpierw pokazał jak pod namiotem dowódca pokazuje plan odwetu na miasto. Koniecznie trzeba doświetlić gościa spawającego koparkę - sam moment opadania klapy - super - robiłeś fizyką czy jak? Ktoś mógłby się tam krzątać albo większy zoom, bo pół planu puste. Kurcze, tyle roboty przy takim prostym filmie a ja chciałem sam robić jeszcze większy... może jednak się kiedyś skuszę (jak doba będzie miała 50h) :)
 
Użytkownicy, którzy podziękowali za ten post: Piotr

Offline Piotr

Odp: Bobcat - animacja
« Odpowiedź #19 dnia: 04.06.2018 20:41:40 »
@winhelp
1. Dzięki, że się rozpisujesz. Może w tym tygodniu dam radę coś poprawić.
2. Klapka to zwykła animacja - obrót wzdłuż jednej osi. Fizyki unikam jak ognia.
3. Tak sobie myślę, że gdybym poszedł kible czyścić zamiast siedzieć nad tym filmikiem, to miałbym extra kasę i nie siedziałbym tyle przed monitorem  ;D

Offline Piotr

Odp: Bobcat - animacja
« Odpowiedź #20 dnia: 20.06.2018 17:51:15 »
Mały (jak zawsze) update. Poprawiony początek i dodane dwa ujęcia. Połowa historii.
https://drive.google.com/open?id=12q7kX9AkznyC2-F5MMjihcmVJD3mnQ4C

Offline Piotr

Odp: Bobcat - animacja
« Odpowiedź #21 dnia: 22.07.2018 13:53:35 »
Kolejny update. Wszystkie sceny są już gotowe (we wczesnej wersji). Jak fabularnie nie ma zgrzytów, to przenoszę się na Eevee, robię dekoracje, efekty specjalne, poprawiam animację itp.

https://drive.google.com/open?id=1E-7rcYHcxptiY3iAAdJ-a4t9xbNpjcQB

Offline winhelp

Odp: Bobcat - animacja
« Odpowiedź #22 dnia: 22.07.2018 15:45:20 »
Nie wiem po co roboty robią znak krzyża ale najmniej pasują mi te fajerwerki zaraz po - koparka mogła być zdalnie sterowana skoro tak im żal tej ofiary. Ale jest dobra wiadomość - całość trzyma się kupy! :)

Offline Piotr

Odp: Bobcat - animacja
« Odpowiedź #23 dnia: 23.07.2018 08:48:15 »
Cytuj
Ale jest dobra wiadomość - całość trzyma się kupy!

W końcu :)

 

* Zaloguj




* Losowy obrazek