Praca Miesiąca - guests

Memento Mori
Praca Miesiąca Styczeń-Kwiecień 2020
mrys

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - novy.80

Strony: 1
1
Modelowanie / smooth faces
« dnia: 15.08.2018 20:35:25 »
Wiem, że to noobowskie pytanie ale mimo że obiekt jest cały zaznaczony w edit mode są zrobione SG ale nie działa smooth faces. Pewnie jakaś opcja jest włączona ale nie wiem jaka?

2
Offtopic / moderniacja kompa
« dnia: 16.06.2018 22:53:48 »
Witam, jestem początkującym blenderowcem i laptop zaczyna niedomagać kiedy męczę modele większe niż 150k vertexów. Chciałem przesiąść się na stacjonarkę ale tam też zonk...Przed pierwszym kwartałem przyszłego roku nie ma szans na fundusze na nowego kompa dlatego myślę o prowizorycznej modernizacji. Mam  phenoma II x 4  9650 2300Mhz 4gb ddr 2, geForce 260, płyta gigabyte ga-m61pme-s2p. Nie wiem czy mam inwestować w ram czy to w ogóle nie ma sensu. Bo wymiana procka chyba nie chodzi w grę bo płyta nie przyjmie...

3
Witam szanownych forumowiczów :)
Od jakiegoś czasu bawię się blenderem ale czasem nauka z tutoriali  jest niewystarczająca. Obecnie pomagam tworzyć moda do starej gry Gothica jednak dużo problemów nastręcza mi rozkładanie siatki  np. ramienia. Żadne z rozwinięć automatycznych  nie jest zadowalającę, po zaznaczeniu opcji stretch w sposobie wyswietlania siatki  okazuje sie że, fejsy w większosci świecą się na zielono i wyprowadzenie wszystkich na ładny ciemnoniebieski kolor jest niemal niemożliwe. Próbuje sklejać z project from viev za pomocą stitch a to masa roboty, aż trudno mi uwierzyć że, to jedyna droga...Na pewno ktos ma wygodniejszy workflow. Z góry dziękuję za podpowiedź.

Strony: 1

* Zaloguj
* Losowy obrazek