Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - marcinkulaga

Strony: 1
1
Dobra. Widzę, że ludzie już raz nie zaczaili jak w ten sposób to napisałem, więc się poprawiam.
4 tysiące to pensja za miesiąc czasu, a nie realizację całej animacji. To czy to będzie 10 czy 20 minut jest natomiast zależne od tego ilu będzie ludzi (a głównie animatorów).

2
Poszukiwani Blenderowcy do animacji z tematu "przeciw wykluczeniu społecznemu". Najbardziej potrzebni są animatorzy. Pensja ok 4 tyś na rękę, umowa o dzieło, praca raczej stacjonarna, na terenie specjalnie wynajętego w tym celu mieszkanka w Warszawie. Przypuszczalny czas realizacji to rok (od 10-20min dobrej jakościowo animacji). Pomysłodawca, twierdzi, że pieniądze będą, ale puki co nie jest to 100% pewne. Jeśli nie będą- oczywiście rozwiązujemy inicjatywę i do niczego nie dochodzi.
Proszę o kontakt na priva lub mail: marcintomaszjustyn@gmail.com

Pozdrawiam +
Marcin Kułaga

3
Offtopic / Odp: Animacje ewangelizacyjne
« dnia: 08.11.2017 20:40:27 »
Pisałem już wcześniej dłuższą wypowiedź, ale nie spodziewałem się, że "Backspace" zadziała jako skrót do cofnięcia się do poprzedniej strony, przez co wszystko mi usunęło. Trochę mnie to wkurzyło, a i energetycznie byłem na skraju, więc napisałem krócej.

Jeden biznesmen chrześcijański (ciężko powiedzieć katolik, czy protestant) kazał mi zebrać ekipę do wykonania 10-ciu jedno lub półtorej minutowych animacji uczących dzieci w podstawówce (5 odcinków) i gimnazjum (5 odcinków) empatii. Mam mu podać wycenę (pensje pracowników, koszt komputerów itp.), a On zadba o dofinansowanie. Jako że ma dopiero te pieniądze zdobywać, nie chciałem umieszczać tego w dziale dla pracy płatnej, by nie zaśmiecać go czymś "jeszcze nieistniejącym".

Co do tego, czy muszą być chrześcijanie: Popatrz na to od mojej strony. Skoro kazał zebrać ekipę mnie (prawie obca osoba), zamiast od razu udać się do jakiegoś wielkiego studia, to albo oczekuje, że uzbieram do zespołu ludzi mi podobnych (poziom, poglądy), albo że w ten sposób będzie taniej. Drugie raczej odpada (nie będę cytował całej rozmowy), a czy jestem znowu taki dobry w 3D to ja nie wiem. Starałem się zebrać ekipę z moich znajomych, ale projekt jest na około rok czasu (liczy się jakość), a nikt nie rzuciłby pracy.

Może i mógłbym wykonać to w pojedynkę, ale zdecydowanie bardziej wolę pracę w drużynie (już nie mówiąc, że poprawiło by to jakość).

4
Offtopic / Animacje ewangelizacyjne
« dnia: 07.11.2017 23:51:04 »
Są tu jacyś chrześcijanie, chcący zrobić dla Boga coś, od czego nie bolą oczy?
Nie mówię o chamskim wykorzystywaniu wierzących jako darmowej siły roboczej. Jeśli pieniędzy nie będzie, nikogo do niczego zachęcał raczej nie będę.
Pozdrawiam +
Marcin

Strony: 1

* Wszystko dobre...

...co się dobrze kończy.
1998-2024
Dziękuję wszystkim, którzy pomagali tworzyć i rozwijać Blenderownię w tym czasie. Dziękuję użytkownikom za chęć korzystania z serwisu. Nawiększą satysfakcję mam z tego, że kilka karier zawodowych zaczęło się na tym forum. Oraz z tego, że Blender jest oprogramowaniem mainstreamowym.

Wasz były administrator
Mad Max

* Zaloguj
* Losowy obrazek