Praca Miesiąca - guests

Memento Mori
Praca Miesiąca Styczeń-Kwiecień 2020
mrys

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - agnieszka92kos

Strony: 1
1
Teksturowanie i materiały / SKALA TEKSTURY
« dnia: 11.04.2021 20:30:46 »
Witam,
gorąca prośba o pomoc... Załadowałam sobie teksturę ziemi ze strony poliigon (screen nodów w załączniku) do projektu budynku. Niestety w Poliigon Uber Mapping nie mogę ustawić takiej skali, jakiej potrzebuje. Przy skali na poziomie 1 moja powierzchnia trawnika składa się z miliona miniaturowych kafelek, potrzebuje je powiększyć. Czy ktoś miałby na to radę aby jakoś inaczej zmienić skalę przy zachowaniu ustawień z poliigon ???
Mam nadzieję, że wyraziłam się jasno  :)
Z góry dziękuję  :)

2
Modelowanie / Odp: GRUPOWA ZMIANA WŁAŚCIWOŚCI
« dnia: 28.03.2020 17:18:43 »
Działa  :)
Dziękuję :)

3
Modelowanie / GRUPOWA ZMIANA WŁAŚCIWOŚCI
« dnia: 22.03.2020 10:26:15 »
Witam,
jako samouk korzystam z tutoriali i różnych poradników w temacie blendera. Co do tematu opisanego poniżej nie mogę znaleźć odpowiedzi jak ułatwić sobie życie :)
Jak w blenderze mogę przenosić właściwości materiałów np. stworzyłam sobie schody z bloków (stopnic) i teraz każdemu elementowi z osobna muszę nadać np. materiał. Zaznaczam wszystkie elementy, ale gdy wybiorę materiał zmienia się on tylko w jednym obiekcie. Czy da się zrobić to szybciej bez każdorazowego odszukiwania materiału na liście?
Z góry dziękuję za wszelką pomoc   :)

4
Modelowanie / Odp: ODSUWANIE KRAWĘDZI
« dnia: 18.02.2019 18:17:17 »
Działa ;)

Niestety nie znalazłam tego o czym piszesz w User Preferences, więc musiałam to pobrać sobie i zainstalować - grunt, że działa.

Dziękuję :)

5
Modelowanie / ODSUWANIE KRAWĘDZI
« dnia: 14.02.2019 17:22:44 »
Witam,
czy w blenderze da się w łatwy i szybki sposób odsunąć krawędzie? Mam na myśli np. płaszczyznę kwadratową, w której odsuwam wszystkie krawędzie do środka czy na zewnątrz o jakąś wartość (jak w autocad czy sketchup).
Jestem początkującym samoukiem, nie znalazłam nigdzie na ten temat informacji - proszę o wyrozumiałość! :)
Z góry dzięki i pozdrawiam  :)

Strony: 1

* Zaloguj
* Losowy obrazek