Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Jay

Strony: 1
1
Dokładnie tak, niestety obawiam się że nazwa tego programu przepadła wraz ze starym forum, ale może jeszcze ktoś się odezwie.  :)

2
Witajcie,
dawno temu (jeszcze za czasów 2.49/2.5) ktoś kiedyś polecił fajny darmowy program. Pozwalał on na generowanie płaskich tekstur ze zdjęć. Przykładowo na zdjęciu butelki wina mogliśmy obrysować jej etykietę, a program "rozpłaszczał" ją z zachowaniem odpowiedniej perspektywy przez co mieliśmy gotową teksturę etykiety. Przykład butelki podaję nieprzypadkowo, gdyż w mojej pamięci było to domyślne zdjęcie testowe po uruchomieniu programu pokazujące jego możliwości. Ktoś go pamięta?

Strony: 1

* Wszystko dobre...

...co się dobrze kończy.
1998-2024
Dziękuję wszystkim, którzy pomagali tworzyć i rozwijać Blenderownię w tym czasie. Dziękuję użytkownikom za chęć korzystania z serwisu. Nawiększą satysfakcję mam z tego, że kilka karier zawodowych zaczęło się na tym forum. Oraz z tego, że Blender jest oprogramowaniem mainstreamowym.

Wasz były administrator
Mad Max

* Zaloguj
* Losowy obrazek