Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Antoniocoyle

Strony: 1
1
Dzięki za informację. Masz rację. Wczoraj poszukałem w Google i znalazłem to (digicruncher.com/driver-foundation-consuming-high-cpu/). Problem został rozwiązany po aktualizacji systemu Windows.

2
Dzięki za odpowiedź. System operacyjny Linux wydaje mi się bardzo trudny. Z tego powodu nie mogę poprawnie używać Linuksa. Byłoby bardzo pomocne, gdybyś mógł mi opowiedzieć o innej alternatywnej pomocy.

3
Cześć przyjaciele. Ostatnio nowy problem powoduje niepokój na komputerach z systemem Windows 10, ponieważ Windows Driver Foundation (WDF) nagle zużywa wysokie zużycie procesora na moim komputerze. Czasami zużywa nawet 50-60% procesora, co oznacza, że nie jestem w stanie wykonywać innych czynności obciążających procesor na moim komputerze. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje i jak rozwiązać ten problem. Chłopaki, czy ktoś może przekazać jakieś sugestie w tym zakresie. Każda pomoc będzie mile widziana.

Strony: 1

* Zaloguj
* Losowy obrazek