Praca Miesiąca - guests

Memento Mori
Praca Miesiąca Styczeń-Kwiecień 2020
mrys

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kusociński

Strony: 1
1
Prace ukończone (3D) / W pustyni i w puszczy
« dnia: 31.05.2018 13:06:34 »
Cześć, moja ostatnia praca:
O co chodzi? No więc tak, od wydarzeń z powieści Sienkiewicza minęło parę lat. Mamy rok 1920, Polska jest wolna. Staś i Nel, teraz już jako państwo Tarkowscy, wyruszyli do Afryki z misją przyznaną przez rząd drugiej RP, być może przez samego Marszałka. Badają potencjał kolonialny krajów afrykańskich. Za przewodnika towarzyszy im syn Kalego, Mbewe <@> Uszu-Uszu* (Kali jest teraz wodzem wioski, więc wiecie, ma sprawy). Podróż odbywają za pomocą wiernego i niezawodnego ursusa, model K-20 "KING".

Nie da się ukryć, że mocno inspirowałem się pracami Jakuba Różalskiego.
Modele postaci z makehumana.

* znak <@> należy czytać jako kląśnięcie językiem o podniebienie,  dźwięk jaki wydajemy kiedy próbujemy naśladować odgłos końskich kopyt na bruku

2
Prace ukończone (3D) / Bender, popiersie
« dnia: 14.02.2018 13:36:40 »
Cześć, przedstawiam moją ostatnią prackę. Model był mi potrzebny do innej pracy, ale jak już go zrobiłem to pomyślałem, że można dać mu studio. Całość zrobiona jednego dnia (render do animacji trwał oczywiście znacznie dłużej). Jak Wam się podoba?animacja


3
Prace ukończone (3D) / Łazienka, ćwiczenia z interior'u
« dnia: 14.11.2017 15:47:49 »
dwie wersje, wydaje mi się, że pierwsza trochę lepiej wygląda


4
Witam szanowne grono.
Nie wiem czy to odpowiedni dział (nie ma tu działu typowo o problemach z blenderem dotyczących sprzętu), jeżeli inny jest bardziej odpowiedni to proszę o przeniesienie.
Ale o co chodzi? Jakiś czas temu zaktualizowałem stery od grafiki. Po instalacji, po odpaleniu blender trochę pochodził, może 10s i pojawiał się taki komunikat: “Urządzenie Nvidia GeForce nie jest wymienne i nie można go wysunąć, ani odłączyć” i blender się zawieszał.
Kolejna próba odpalenia to od razu komunikat:Jeżeli odpalam korzystając z funkcji "uruchom z procesorem graficznym > zintegrowana karta graficzna" to wszystko działa, ale oczywiście nie mogę renderować w GPU.

W internetach radzą aby ściągną plik opengl2.1.dll ze stronki i wkleić go do plików programu. Program się po tym odpala, ale tak zamula, że nie da się pracować.

Inną radą miała być zmiana parametru TDR timeout dla sterownika grafiki według instrukcji, ale albo ja coś sknociłem, albo to też nie działa. Scrin z edytora rejestr:Ściągnąłem ostatnie działające stery (ostatnie oznaczone 37x.xx) i na nich śmigam, ale to przecież nie o to chodzi.Mój sprzęt  ;)
Windows 7 64

Jeżeli ktoś miał podobny problem, będę wdzięczny za wszelką pomoc.

5
Cześć
Na początek witam wszystkich forumowiczów po przerwie.
Mam taki problem: po włączeniu addonu Archimesh w User Preferences nie pojawia się zakładka w panelu bocznym (T), chociaż mogę dodawać elementy pod shift+A i je edytować.
Blender v2.79, dzisiaj zainstalowany.
Ktoś miał podobny problem? to wina nowszej wersji blendera, czy to ja coś nawciskałem, a teraz nie wiem co?

Strony: 1

* Zaloguj
* Losowy obrazek

p11

Wyświetleń: 2082
Autor: Lukasz
w: Rendery