Praca Miesiąca - guests

Memento Mori
Praca Miesiąca Styczeń-Kwiecień 2020
mrys

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - na123

Strony: 1
1
Offtopic / Ile może kosztować ta animacja...
« dnia: 09.02.2021 23:48:17 »
Witam,
od firmy z którą współpracuję na innym polu dostałem propozycję stworzenia animacji bardzo podobnej jak ta z niższej części tej strony .
https://www.metrum.com.pl/?products=swing-chirurgiczne-lasery-diodowe-1470nm

Ile może kosztować taka animacja?

Pozdrawiam

2
Witam,
chciałem stworzyć symulację emisji cząstek ,tak by wpadały do naczynia prowadzącego pod wpływem wiatru. Nadałem na naczynie kolizję. Natomiast po przejściu pewnej drogi cząstki powinny wypaść z naczynia  po "wiatrem " i pod wiatr (ukrtyte w naczyniu). . Pomimo że są zamknięte w naczyniu wiatr wciąż na nie działa i się zatrzymują . W załaczniku jak to wygląda , oraz jak wygląda naczynie które ma nadać im drogę .

Pytanie dodatkowe czy można spowodować że po przebyciu pewnej drogi zmienią kolor , ale tylko te które przebyły pewien dystans .

3
Witam,
moja scena nie zmienia się w 95% czy da się ustawić coś co spowoduje że blender to rozpozna i nie będzie renderował niepotrzebnie tych części klatek ?
Chodzi o to że na środku sceny mam mały lub większy obiekt który się porusza . Reszta sceny  jest nieruchoma i taka sama na reszcie renderów.  Próbowałem animować sam obiekt na przeźroczystym png i nakładać w  vse  ale nie jest to do końca super bo zawsze czegoś nie dostanie od innych obiektów (cienie itp)  . Niby wygląda ok ale nie do końca . Więc każda klatka jest niby inna ale  tylko w jakieś niewielkiej części .

4
Witam,
chciałbym stworzyć teksturę proceduralną tak by linie rozchodziły się nie symetrycznie z od jednej krawędzi do drugiej. Najlepiej pokażą to rysunki. na pierwszym mamy obiekt którego to dotyczy - żółta część zęba. Pocięta jest ona booleane mod. . Linie mają lecieć od różowego(inny obiekt ) na zewnątrz.  jak na 2 gim rysunku , a w najgorszym wypadku na trzecim .   

5
Witam,
co zrobić by obiekt nie otrzymywał cieni tylko od jednego obiektu a poza nim  by "reagował" normalnie na inne ( w temacie cienie) .

Strony: 1

* Zaloguj
* Losowy obrazek

ice render

Wyświetleń: 980
Autor: mobster
w: [GAMEART] Gewehr 43