Praca Miesiąca - guests

Memento Mori
Praca Miesiąca Styczeń-Kwiecień 2020
mrys

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - brtk

Strony: 1
1
Teksturowanie i materiały / teksturowanie do unreal engine
« dnia: 02.07.2021 15:25:56 »
Witam,
czy znacie jakiś plugin który przyspieszyłby UV Unwrapping? Chcę robić modele do Unreal Engine.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

2
Wiem o UE ale nie chcę się szkolić z dwóch programów. Choć patrząc po tutorialach  UE wydaje się nie być skomplikowany. Zainteresowałeś mnie jednak tym Armory3d.org.
O tym że blendera nie trzeba instalować to wiem ale moje pytania wynikają z tego że chcę robić realtime'y by prezentować architekturę i wysyłać później klientowi prezentację tak by mógł ją uruchomić jak najłatwiej, często są to ludzie wiekowi lub po prostu mający ograniczone umiejętności obsługi komputera.
Rozumiem że gdy zrobię w blenderze model z Baking Textures i przeniosę wszystko do Armory to będę miał efekt renderingu z Blendera i możliwość poruszania się w realtime? Czy mogę wtedy to wyeksportować do pliku np. exe?

3
Możesz tym się zainteresować:

https://sketchfab.com/

Znam to ale to nie to mi chodzi. Jednak dziękuję za pomoc! :)

 UE eksportuje bodajże do pliku exe. Dziwne że nikt jeszcze tego nie stworzył w Blenderze lub jako plugin do niego. Pewnie jeszcze nie ma takiego zapotrzebowania albo to zbyt świeża sprawa.

4
Tender Blender / Czy można wyeksportować spacer w eevee?
« dnia: 25.02.2020 14:33:06 »
Witam,
tak jak w tytule, czy można wyeksportować samodzielny plik z możliwością spaceru w eevee?
Chodzi mi o to że jeśli zrobiłbym wnętrze jakiegoś mieszkania to chciałbym wysłać klientowi plik w którym normalnie mógłby spacerować po mieszkaniu bez instalowania blendera?
Wiem że UE daje taką możliwość. Czy w blenderze jest to możliwe? A może jest jakiś program który to wspiera?

Z góry dziękuję za odpowiedź!

5
Modelowanie / Odp: Historia modelowania danego obiektu
« dnia: 04.12.2017 12:52:57 »
Tak czułem :/
A nie jakiś scryptów? nawet płatnych?

6
Modelowanie / Historia modelowania danego obiektu
« dnia: 04.12.2017 11:49:40 »
Witam Wszystkich,
jestem świeżak w Blenderze, przeczesałem internet i nie dalej nie znam odpowiedzi na poniższe zagadnienie.
W biurze w którym kiedyś pracowałem używałem 3dsmaxa, teraz przesiadłem się prywatnie na blendera i ucząc się go doskwiera mi brak jednej funkcji. Mianowicie modelując w 3ds miałem historię użytych operacji dla każdego modelu.
Np. narysowałem boxa następnie nadałem na niego modyfikator Edit Poly, który pozwala na zmianę bryły poprzez kontrolowanie vertexów, krawędzi i płaszczyzn, zmieniałem go np rozsuwałem vertexy, następnie nakładałem kolejny raz Edit Poly i znów zmieniałem vertexy, i po czym znów robiłem to samo. I jeśli stwierdziłem, że model mi się nie podoba to mogłem usunąć 2 ostatnie modyfikatory wracając do pierwszej wersji Edit Poly która mi się najbardziej podobała. Taka opcja pokazywała historię obiektu i pozwalała mi zawsze wrócić do jakiejś wersji która mi się podobała najbardziej. Czy w blenderze jest podobne rozwiązanie?

Z góry dziękuję za odpowiedź

7
Oświetlenie i rendering / Odp: V-ray do Blendera
« dnia: 03.10.2017 18:52:14 »
Dziękuję za zainteresowanie.

Nie wiedziałem, że trzeba zmienić. Zmieniłem ale to niczego nie poprawiło.Może mam złe wersje pobrane:

V-ray Standalone:
vraystd_demo_34003_x64_vc11_hwlic

V-ray Blender
vrayblender35-2.78-db79d95-x86_64-windows8
Oświetlenie i rendering / V-ray do Blendera
« dnia: 02.10.2017 22:49:42 »
Witam Szanowne towarzystwo!

Zaczynam swoją przygodę z Blenderem po tym jak zaczęło mnie nużyć 3dstudio. Chciałbym jednak pozostać przy V-ray'u. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was używa?
Mam problem z instalacją i chciałbym poprosić kogoś z Was o pomoc.
Zainstalowałem sobie zgodnie z zaleceniami V-ray Standalone Trial najnowszy z oficjalne strony Chaos Group oraz Blendera z V-rayem z oficjalnej strony i niestety nie pojawia mi się (zgodnie z tym co widziałem na przewodnikach) V-ray'owy Frame Buffer. Blender przechodzi jedynie do swojego okna w którym normalnie pojawiłby się render blenderowski ale nic się nie dzieje. Na górze jest podany czas wykonania renderingu np. 7 sekund itp. i tyle.

Czy ktoś z Was może mi pomóc?

Strony: 1

* Zaloguj
* Losowy obrazek