Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - joy

Strony: 1
1
Work in progress (WIP) / Odp: Wizualizacja: Kamienica/loft
« dnia: 04.02.2019 23:06:05 »
Świetne wizualizacje. Jeśli mógł bym doradzić to dwie rzeczy które sprawią że będzie jeszcze lepiej.
1. Jak robisz zdjęcie wnętrza to praktycznie nigdy nie widać tego co jest za oknem. Obrazek który pokazujesz za bardzo ściąga uwagę. Płaszczyzna okna powinna być zupełnie biała jako płaszczyzna emitująca światło.
2. Jeszcze sprawa podłogi. Spróbuj pokombinowac z shaderem principled tak aby nałożyć dwie warstwy normalmapy, jedną jako płaszczyzna zewnętrzna lakieru na której widać jego zarysowania i drugą jako normalmapa drewna.
Andrew Price mówi o tym w swoim tutorialu o principled.

No i tak jak pisał mój przedmówcą, z tą ścianą z cegły jest coś nie tak. Pokaż jakie masz ustawienia materiału dla cegły.

2
Prace ukończone (3D) / Projekt wnętrza
« dnia: 03.02.2019 22:14:35 »
Hej, chciał bym zainaugurować a tak właściwie powrócić po latach na to forum prezentując kilka wizualizacji wnętrza, które wykonałem podczas pracy nad projektem wnętrza domu.


Model architekury wykonany w ArchiCaDzie, następnie przerzucone do Blendera i modele mebli przerabiane lub tworzone od podstaw na bazie mebli dostępnych w sprzedaży, teksturowanie materiały oświetlenie blender.

Strony: 1

* Wszystko dobre...

...co się dobrze kończy.
1998-2024
Dziękuję wszystkim, którzy pomagali tworzyć i rozwijać Blenderownię w tym czasie. Dziękuję użytkownikom za chęć korzystania z serwisu. Nawiększą satysfakcję mam z tego, że kilka karier zawodowych zaczęło się na tym forum. Oraz z tego, że Blender jest oprogramowaniem mainstreamowym.

Wasz były administrator
Mad Max

* Zaloguj
* Losowy obrazek