Autor Wątek: Atomówki  (Przeczytany 17188 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mortus

Atomówki
« dnia: 25.07.2021 11:33:14 »
Cóż, poprzedni projekt jeszcze nie jest skończony, ale skoro i tak czekam aż mi się te animacje wyrenderuje, to postanowiłem w międzyczasie wziąć się za coś nowego. Tym razem Atomówki. Nie wiem czy może jeszcze nie będę chciał trochę zmienić proporcji, nie jestem pewny. Wczesny etap prac, więc żadnych tekstur, żadnych detali, najprostsze materiały.



Offline Piotr

Odp: Atomówki
« Odpowiedź #1 dnia: 25.07.2021 13:38:08 »
Chyba zbyt realistycznie. Chyba, że chcesz wymodelować dorosłe Atomówki, to wtedy łeb za wielki.

Offline Mortus

Odp: Atomówki
« Odpowiedź #2 dnia: 26.07.2021 19:59:11 »
Tak właśnie się zastanawiam. Chyba zmniejszę głowę i trochę uproszczę kształty, szczególnie na nogach.

Offline winhelp

Odp: Atomówki
« Odpowiedź #3 dnia: 26.07.2021 23:50:57 »
Mnie się dodatkowo wydaje jakby miała kopytka.  :P W dodatku nie skojarzyłbym ją z atomówką.

Offline Mortus

Odp: Atomówki
« Odpowiedź #4 dnia: 28.07.2021 12:21:51 »
Jak tak o tym mówisz, to w sumie też mam trochę takie wrażenie. I zgadzam się, nie przypomina za bardzo atomówki, zauważyłem to już po dodaniu kolorów na postać. Ale na razie się tym nie przejmuję, bo imo fryzury i w ogóle zestawienie wszystkich 3 postaci rozwieje wszelkie wątpliwości na późniejszym etapie. A jak nie rozwieję, to będę kombinował.

Offline Zuorion

Odp: Atomówki
« Odpowiedź #5 dnia: 01.08.2021 00:50:34 »
Ale to wpada w uncanny valley :s.

Jak to ma być atomówka to chyba powinieneć zmieniać proporcje? Bo teraz wyglądają strasznie dziwnie.
 

Offline Mortus

Odp: Atomówki
« Odpowiedź #6 dnia: 01.08.2021 09:52:06 »
Tak, ja się w pełni zgadzam, dziwnie wygląda.
Mały rework proporcji. Jak uważacie, jest lepiej?


Offline Mortus

Odp: Atomówki
« Odpowiedź #7 dnia: 03.09.2021 13:14:45 »
Kolejna zmiana proporcji ciała.


Offline Piotr

Odp: Atomówki
« Odpowiedź #8 dnia: 03.09.2021 13:24:21 »
Teraz lepiej.

Offline Mortus

Odp: Atomówki
« Odpowiedź #9 dnia: 22.10.2021 23:08:23 »
Update


Offline Mortus

Odp: Atomówki
« Odpowiedź #10 dnia: 29.10.2021 11:40:06 »
Dobra, potrzebuję szczerej opinii. Warto ten projekt dalej ciągnąć, czy lepiej zostawić i zająć się czymś innym? Pytam, bo tak dłubię przy drugiej Atomówce i cały czas mi coś nie pasuje.

Offline Piotr

Odp: Atomówki
« Odpowiedź #11 dnia: 29.10.2021 17:34:08 »
Odpuść sobie. Ani to nie wygląda jak atomówka, ani nie oddaje klimatu bajki. IMO duży krok w tył w porównaniu z poprzednimi dziewczynami.

Offline winhelp

Odp: Atomówki
« Odpowiedź #12 dnia: 31.10.2021 17:21:23 »
Ładne to, ale do atomówki tak jak pisze Piotr - niepodobne. Ale nie martw się - kręcą, albo już nakręcili za pare melonów wersje filmowo-serialowa. Oni więcej utopią. :P

Offline Mortus

Odp: Atomówki
« Odpowiedź #13 dnia: 11.11.2021 11:05:50 »
Dobra, poczekałem trochę żeby się opinie pozbierały do kupy. Mam 3 głosy na "nie kontynuuj", 2 na "rób dalej, jest spoko", a jedna osoba wstrzymała się od głosu :P Czyli z grubsza mieszane opinie. Miałem plan żeby zrobić przynajmniej wszystkie 3 wariacje i na takim etapie to zostawić. Ale po zastanowieniu dochodzę do wniosku, że jednak dam temu spokój i zajmę się inną postacią. Żeby nie było smutno, dla formalności wrzucam niedokończoną, drugą wersję. W tym temacie to będzie pewnie tyle, chyba że mnie olśni co w tych postaciach nie gra.

@Piotr Od początku bardziej celowałem w jakieś fanartowe, mocno przerobione Atomówki w stylistyce odbiegającej od tego co było w kreskówce, ale łapię o chodzi. Też jakoś tej pracy za bardzo nie czuję.

@winhelp Gdzieś mi się przewinęła ta aktorska wersja i nie byłem zachwycony. W ogóle nie czuję tego trendu kręcenia aktorskich wersji na podstawie filmów animowanych. Przecież to traci cały swój urok, a niektóre serie/filmy wręcz tym właśnie stoją, że opierają się na swoim charakterystycznym stylu. No ale jest okazja skosić trochę zielonych, to koszą.


Offline mortom.ckm

Odp: Atomówki
« Odpowiedź #14 dnia: 05.01.2022 11:45:13 »
Jako standalone projekt jest spoko :) Ale nie widzę tu atomówek. Chyba za mało uproszczone kształty.
Po prostu nie widać tu materiału źródłowego:



Może jak by tak zapozował te 2 postacie, to może coś by było na rzeczy. Sam nie wiem. Niby wszystko jest ale coś umyka.
Każda porażka jest nawozem sukcesu :)
-------------------------------------------------------------------------------
www.3dworks.pl [nofollow]
 

 

* Zaloguj




* Losowy obrazek