Autor Wątek: 3D: Sprinter  (Przeczytany 25252 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KafeleK

Odp: 3D: Sprinter
« Odpowiedź #15 dnia: 25.10.2017 00:19:02 »
Łańcuch rzeczywiście jest do poprawy. Trzymam go jeszcze na krzywej, podobnie jak linki, których końcówek jeszcze nie robiłem, bo same linki nie są jeszcze meshem.
Miałem robić spd-ki, ale pod wielką stopę stwora nie będą pasowały, więc są zwykłe (chociaż, jak będę robić rendery samego roweru, to wymodeluję spd).
Koszyk jest raczej ok, bidon ma wystawać poza niego. Poniżej też przymiarki do malowania.
Pozdrawiam, Krzysztof.
 

Offline KafeleK

Odp: 3D: Sprinter
« Odpowiedź #16 dnia: 21.11.2017 22:38:50 »
To już raczej koniec tematu z rowerem  ::)





Pozdrawiam, Krzysztof.
 

Offline Kporabik

Odp: 3D: Sprinter
« Odpowiedź #17 dnia: 22.11.2017 17:49:31 »
Fajowa robota ;)
Jak byłbym wredny to przyczepiłbym się do zębów kasety i korby ale biorąc pod uwagę że rower ma być tylko rekwizyt to jestem pełen podziwu, że chciało ci się włożyć w to tyle roboty
 
Użytkownicy, którzy podziękowali za ten post: KafeleK

Offline KafeleK

Odp: 3D: Sprinter
« Odpowiedź #18 dnia: 22.11.2017 22:15:58 »
Rzeczywiście zęby powinny być ścięte, ja wymodelowalem na płasko. Wytykanie błędów to uprzejmość, nie wredota, więc tylko dziękować. Chciałbym go przedstawić w innym świetle, ale to innym razem. Wtedy poprawię to i przy okazji jeszcze łańcuch na zębatce od przerzutki.
Pozdrawiam, Krzysztof.
 

Offline KafeleK

Odp: 3D: Sprinter
« Odpowiedź #19 dnia: 29.12.2017 20:51:50 »
Zacząłem rzeźbić pana kolarza.
Pozdrawiam, Krzysztof.
 

Offline KafeleK

Odp: 3D: Sprinter
« Odpowiedź #20 dnia: 26.01.2018 00:07:32 »
Cielesność w miarę ogarnięta. Nad wyrazem twarzy będę musiał popracować, żeby nabrała charakteru 'zawziętoumordowanego'. To na razie odkładam i zabiorę się za strój. Kask, jak kask, będzie pospolity. Trykot planuję zrobić bez rękawów, pękający w szwach.

Pozdrawiam, Krzysztof.
 

Offline Kporabik

Odp: 3D: Sprinter
« Odpowiedź #21 dnia: 26.01.2018 00:48:39 »
Coś te zderzaki małe :D Co do twarzy to mam propozycje :
https://i.imgflip.com/1hgb92.jpg
 

Offline KafeleK

Odp: 3D: Sprinter
« Odpowiedź #22 dnia: 26.01.2018 23:33:37 »
Ej, no nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie zderzakami określało się za smarkacza kobiece piersi. W ujęciu i tak pewnie przysłonią resztę tułowia.
W proponowanej twarzy widzę jedynie desperację i wizję rychłej eksplozji czaszki hehe BTW co Ty paczysz ?
Pozdrawiam, Krzysztof.
 

Offline KafeleK

Odp: 3D: Sprinter
« Odpowiedź #23 dnia: 21.04.2018 02:05:36 »
Od jakiegoś czasu nagły nadtonaż obowiązków wyhamował prace, zatrzymałem się na kasku i przymiarkach ubrania.
Plus jest taki, że zaopatrzyłem się w używaną szosówkę i teraz sporo czasu poświęcam na doszkalanie się z tego tematu, a jest z czego. Niby dwa kółka, rama, siodełko i kierownica. Tjaaa... :-X Ogarnę się i wrócę do tematu, pozdrawiam.
Pozdrawiam, Krzysztof.
 

Offline Jerry

Odp: 3D: Sprinter
« Odpowiedź #24 dnia: 22.04.2018 22:57:23 »
Czekamy z niecierpliwością  ;)
 

 

* Zaloguj




* Losowy obrazek