Autor Wątek: Nagła zmiana pogody - MiG-21MF  (Przeczytany 14869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mrys

Nagła zmiana pogody - MiG-21MF
« dnia: 25.02.2021 23:31:38 »
Najnowsza praca - okładka do książki poświęconej polskim MiGom-21MF. Od dłuższego czasu nie używam już Modo do renderingu. Całość w Cycles, postprodukcja w PS.

 

Offline Piotr

Odp: Nagła zmiana pogody - MiG-21MF
« Odpowiedź #1 dnia: 26.02.2021 08:39:04 »
Ciężko skomentować Twoją pracę, bo jesteś 100x lepszy niż ja i nie wiem, do czego się przypieprzyć. Może nosek temu samolotu za bardzo błyszczy?  ;)

Offline winhelp

Odp: Nagła zmiana pogody - MiG-21MF
« Odpowiedź #2 dnia: 27.02.2021 14:45:40 »
A ja mogę się "przypieprzyć", mogę, mogę? :) Mnie się na tych wszystkich okładkach magazynów (których nie czytam ale widuję czasami) zawsze podobała rysunkowość tych modeli - mówię o ogóle a nie tylko okładkach mrysa. Zdjęcie to zawsze można pojechać i zrobić ale te obrazy zawsze są takie fajne plastyczne. Tutaj jest taki ni to realizm ni to plastyka, może przez tą sztuczną biel... Choć oczywiście praca zacna i na najwyższym poziomie.

Offline Piotr

Odp: Nagła zmiana pogody - MiG-21MF
« Odpowiedź #3 dnia: 27.02.2021 22:00:17 »
Zdjęcie to zawsze można pojechać i zrobić

Za późno, MIG-i 21 już nie latają. Chyba, że w Korei Północnej. Tutaj agent mrys musi działać.

Offline mortom.ckm

Odp: Nagła zmiana pogody - MiG-21MF
« Odpowiedź #4 dnia: 01.05.2021 17:12:06 »
Dziwie się że tak mało postów pod tą pracą. Bo efekt zacny.
Jedyne ALE jakie miałbym (jak już bym się czepiał) to do deszczu lub tej dwu wymiarowej płaskiej tekstury która emuluje deszcz. Ale jak mniemam termin gonił i na efekty specjalne już mnie miałeś zbytnio czasu :) A i przejrzystość obrazka miała też tu nie mało do powiedzenia.  :)

Pozdr.
« Ostatnia zmiana: 01.05.2021 17:21:58 wysłana przez mortom.ckm »
Każda porażka jest nawozem sukcesu :)
-------------------------------------------------------------------------------
www.3dworks.pl [nofollow]
 

 

* Zaloguj




* Losowy obrazek