Autor Wątek: Koło kolorów  (Przeczytany 5127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotr

Koło kolorów
« dnia: 03.01.2021 11:17:56 »
Wczoraj skończyłem kolejną animację, tym razem o kole kolorów. 2D, ale robione w Blenderze. Ikony kupione na Flaticon.



https://www.youtube.com/watch?v=iA7CPE2EVLw

Mam dwie wątpliwości co do swojej pracy:
1. Czy nie mam zbyt monotonnego i cipowatego głosu?
2. Co chwila są fragmenty, kiedy coś gadam, a na ekranie dzieje się nic - czy to przeszkadza?

Offline hepa

Odp: Koło kolorów
« Odpowiedź #1 dnia: 03.01.2021 20:46:06 »
Piotr, odpowiem Ci na pkt 2.
Jeśli chodzi o prędkość głosu, to możesz mówić jeszcze wolniej. Aktualna prędkość jest OK. Ty rozumiesz, o czym mówisz, a ktoś nie. Rób to tak, jakbys opowiadał dla osoby chcącej się czegoś nauczyć. Im szybciej mówisz, tym każda osoba zaczyna się gubic, i nie złapie, o czym mowisz,. Także jest fajnie, możesz jeszcze dokładniej przystopowac i deczko zmniejszyć speed glosu. To chyba tyle.
 
Użytkownicy, którzy podziękowali za ten post: Piotr

Offline hepa

Odp: Koło kolorów
« Odpowiedź #2 dnia: 03.01.2021 21:18:23 »
A teraz na pkt 1.
A czemu miałbys mieć cipowaty głos ?
Szanuj siebie, i  nie podchodz do siebie z takim podejściem.
- masz głos normalny, żaden cipowaty.


 
Użytkownicy, którzy podziękowali za ten post: Piotr

Offline Piotr

Odp: Koło kolorów
« Odpowiedź #3 dnia: 05.01.2021 16:17:07 »
Dzięki, właśnie o to mi chodziło, że nieznający tematu potrzebują więcej czasu na przetworzenie informacji. Ja tam swojego głosu nie lubię (chyba jak każdy, kto słyszy się na nagraniu), ale wiem, że nawet u dorosłego da sie coś z nim zrobić i przepracować na lepsze.

Offline winhelp

Odp: Koło kolorów
« Odpowiedź #4 dnia: 11.01.2021 18:30:47 »
Jak pokazujesz te kolory co do siebie pasują to po za kołem mogłeś pokazać pokolorowany strój lub ten domek co masz potem w dymku przy postaci. Bo tak widz patrzy na samo koło i wyskakujące kolorki.
Co do głosu na YT używają czegoś do jego zmiany albo dla poprawy odbioru albo do anonimizajcji, by ich koledzy nie poznali. Nie wiem czemu ty miałbyś coś zmieniać, głos nie porywa ani nie odpycha moim zdaniem. Mówisz wyraźnie i jest dobry poziom głośności.
 
Użytkownicy, którzy podziękowali za ten post: Piotr

Offline Piotr

Odp: Koło kolorów
« Odpowiedź #5 dnia: 12.01.2021 09:25:16 »
O! Żyjesz jeszcze ;) Dzięki za opinię.

Offline winhelp

Odp: Koło kolorów
« Odpowiedź #6 dnia: 12.01.2021 18:42:16 »
Myślałem, że to forum już całkiem padło ale ktoś naprawił a ja się już odzwyczaiłem od wchodzenia. Ale jestem! :P

 

* Zaloguj




* Losowy obrazek