Autor Wątek: Zmiany w zasadach Pracy Miesiąca  (Przeczytany 9144 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline freeqstyler

Zmiany w zasadach Pracy Miesiąca
« dnia: 28.03.2019 03:34:29 »
Jak zapewne zauważyliście od ponad pół roku mamy tę samą pracę w banerze. Jak się łatwo domyślić, jest to spowodowane w dużej mierze spadkiem aktywności forum, ale nie jest to cała historia. Wraz ze startem nowej wersji portalu, zmieniliśmy zasady konkusu, wymagając umieszczenia pracy w galerii. To upraszczało pracę przerzucając jej część z moderatora na użytkownika. Efekt jest taki, że przeglądając prace na początku marca znalazłem może trzy (z sześciu miesięcy), które się zgodnie z tą regułą kwalifikowały do konkursu.

W związku z tym ten martwy przepis zostaje usunięty i wracamy do regulaminu ze starej Blenderowni: klik. Tak więc udział w konkursie jest od teraz domniemany (oprócz animacji które wymagają umieszczenia kadru) i nie wymaga żadnych dodatkowych czynności.

Wraz z początkiem kwietnia zbiorę wszystkie prace od września 2018 i zrobimy pracę półrocza. Jeśli z jakiegoś powodu ktoś z autorów nie chce brać udziału w konkursie, proszę o zgłaszanie (poprzez edycję pierwszego postu pracy, tutaj w komentarzu lub do mnie bezpośrednio)
 

Offline winhelp

Odp: Zmiany w zasadach Pracy Miesiąca
« Odpowiedź #1 dnia: 28.03.2019 21:41:30 »
Bardzo dobry pomysł.

Offline Piotr

Odp: Zmiany w zasadach Pracy Miesiąca
« Odpowiedź #2 dnia: 29.03.2019 11:16:08 »
Jeszcze żaden admin nie wygrał z lenistwem użytkowników (i nie zmusił ich do przeczytania regulaminu).

Offline freeqstyler

Odp: Zmiany w zasadach Pracy Miesiąca
« Odpowiedź #3 dnia: 30.03.2019 02:41:04 »
Jeszcze żaden admin nie wygrał z lenistwem użytkowników (i nie zmusił ich do przeczytania regulaminu).

Z jednej strony tak, ale ja patrzę teraz na to nieco inaczej - to forum ma być dla użytkownika, nie na odwrót :) A napominanie, przypominanie i edukowanie zajmuje więcej czasu i powoduje więcej frustracji (dla obu stron) niż poświęcenie kilkunastu minut więcej na przygotowanie ankiety raz w miesiącu.
 

Offline Mortus

Odp: Zmiany w zasadach Pracy Miesiąca
« Odpowiedź #4 dnia: 30.03.2019 13:13:14 »
A jak mam kilka prac w jednym wątku, to jak one są traktowane? W sensie jeden wątek = jedna praca, czy mogę sobie trzymać kilka prac na kupie i będą traktowane indywidualnie?

Offline freeqstyler

Odp: Zmiany w zasadach Pracy Miesiąca
« Odpowiedź #5 dnia: 01.04.2019 19:28:01 »
A jak mam kilka prac w jednym wątku, to jak one są traktowane? W sensie jeden wątek = jedna praca, czy mogę sobie trzymać kilka prac na kupie i będą traktowane indywidualnie?

Jeden wątek = jedna praca (pierwszy obrazek z pierwszego postu). W drodze wyjątku, jeżeli masz już kilka prac w jednym wątku mogę to uwzględnić w najbliższym konkursie - ale poproszę link do wątku i listę prac. Łatwo się pomylić i znacząco wydłuża czas przygotowania ankiety jeśli miałbym przeglądać każdy wątek post po poście.
 

Offline Mortus

Odp: Zmiany w zasadach Pracy Miesiąca
« Odpowiedź #6 dnia: 03.04.2019 10:04:25 »
A to mniejsza - będę najwyżej wrzucał kolejne prace do ukończonych. Tak będzie chyba najprościej.

 

* Zaloguj




* Losowy obrazek