Autor Wątek: Seria Tutoriali Po Polsku  (Przeczytany 10945 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zielony

Seria Tutoriali Po Polsku
« dnia: 20.03.2019 19:16:21 »
Cześć, po nagraniu 18 tutoriali postanowiłem się z nimi pokazać na forum i zarzucić linkiem do playlisty. Na kanale można także znaleźć kilka starszych nagrań, a także nowszych zakładając, że minęło trochę czasu od publikacji wątku ;)

newbielink:https://www.youtube.com/playlist?list=PLKgYiIAqG99eQIBSfVTrrJ-b2egLnxOvN [nonactive]

Filmy są uporządkowane tak aby wszystko co nie jest wyjaśniane w danym nagraniu było wyjaśnione w którymś z poprzednich choć nie należy traktować tych poradników jako jedynej ścieżki poznawania blendera którą należy podążać ;)

Staram się nie tylko pokazywać co robię ale także tłumaczyć. Idzie mi różnie, staram się coraz płynniej mówić do mikrofonu. Dźwięk w pierwszych odcinkach może być niezadowalający ale od pewnego czasu mam już czym go nagrywać, brakuje mi co prawda porządnej karty dźwiękowej ale może z czasem się pojawi.

Wszelkie wskazówki oczywiście mile widziane, z racji natłoku kart w przeglądarce i różnych rzeczy na głowie mogę niekoniecznie być na bieżąco z odpisywaniem tu na forum ale na komentarze na yt odpowiadam bardzo szybko (moc aplikacji na telefon :) ).
Twór białkowy przekształcający kawę na tutoriale.
 

 

udemy.com - przeceny tutoriali

Zaczęty przez PiotrDział Offtopic

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 11065
Ostatnia wiadomość 21.03.2019 12:23:07
wysłana przez Zielony
Od fotografii do modelu 3D. Seria tutoriali na temat fotogrametrii.

Zaczęty przez adrian2608Dział Offtopic

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 13134
Ostatnia wiadomość 10.08.2017 12:11:23
wysłana przez Hubert
Pisanie skryptów w Blenderze - seria od której możesz zacząć. Nagrania po Polsku

Zaczęty przez ZielonyDział Tutoriale

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 10961
Ostatnia wiadomość 09.02.2021 13:34:58
wysłana przez klafciarz

* Zaloguj




* Losowy obrazek

Przerzutka przednia

Wyświetleń: 1605
Autor: Michau
w: Rower