Autor Wątek: AKS 74u  (Przeczytany 6920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frycek1994

  • Vertex
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
    • Osiągnięcia
AKS 74u
« dnia: 16.02.2018 13:27:21 »
Cześć. Jak oceniacie to co udało mi sie zrobić? Redner jest jeden ponieważ nie będę miał możliwości aby w pełni dokończyć tą prace. Wrzucam pracę do Ukończonych ponieważ przedstawiona w renderze strona jest w pełni skończona ;)
 

Offline Wookie

Odp: AKS 74u
« Odpowiedź #1 dnia: 16.02.2018 17:40:04 »
Tekstura drewna całkiem fajnie wygląda ale podobnie jak przy pozostałych materiałach brakuje tutaj śladów zużycia wynikających ze sposobu używania i mechaniki działania broni. Materiał magazynka niestety nie przypomina bakielitu który przypuszczalnie chciałeś odwzorować (przede wszystkim nie powinien mieć tych jasnych zadrapań sugerujących że to metal a nie bakielit); W necie jest sporo referencji z tym materiałem. Szkoda trochę, że nie chcesz już popracować nad tym AK bo mógłbyś go jeszcze sporo podciągnąć. Zachęcam też do podpatrzenia jak inni artyści podchodzą do tematu modelowania broni: https://www.artstation.com/artwork/qRxVL [nofollow]
ArtStation [nofollow]
 

Offline Frycek1994

  • Vertex
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
    • Osiągnięcia
Odp: AKS 74u
« Odpowiedź #2 dnia: 16.02.2018 18:25:02 »
Dzięki za opinię. To AK które wysłałeś jest cudne aż brak mi słów żeby je opisać. W miarę upływu czasu jak będę nabieral doświadczenia to zrobie sobie jeszcze jednego AKS - a od podstaw który będzie lepiej wymodelowany niż ten
 

 

* Zaloguj




* Losowy obrazek

0016

Wyświetleń: 1463
Autor: pecet8686
w: Mercedes W124