Autor Wątek: Animacje ewangelizacyjne  (Przeczytany 9411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcinkulaga

  • Noob
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • Osiągnięcia
Animacje ewangelizacyjne
« dnia: 07.11.2017 23:51:04 »
Są tu jacyś chrześcijanie, chcący zrobić dla Boga coś, od czego nie bolą oczy?
Nie mówię o chamskim wykorzystywaniu wierzących jako darmowej siły roboczej. Jeśli pieniędzy nie będzie, nikogo do niczego zachęcał raczej nie będę.
Pozdrawiam +
Marcin
 

Offline Terminus

Odp: Animacje ewangelizacyjne
« Odpowiedź #1 dnia: 08.11.2017 12:25:30 »
Nie będę żartował, czy koniecznie potrzebujesz chrześcijan czy nie wystarczą Ci polscy katolicy, ale tak technicznie to jak chcesz, żeby ktoś się do tego odniósł to raczej powinieneś napisać szerzej o co chodzi. Jedno hasło w nagółwku to trochę mało. Nie sądzisz?
 

Offline marcinkulaga

  • Noob
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • Osiągnięcia
Odp: Animacje ewangelizacyjne
« Odpowiedź #2 dnia: 08.11.2017 20:40:27 »
Pisałem już wcześniej dłuższą wypowiedź, ale nie spodziewałem się, że "Backspace" zadziała jako skrót do cofnięcia się do poprzedniej strony, przez co wszystko mi usunęło. Trochę mnie to wkurzyło, a i energetycznie byłem na skraju, więc napisałem krócej.

Jeden biznesmen chrześcijański (ciężko powiedzieć katolik, czy protestant) kazał mi zebrać ekipę do wykonania 10-ciu jedno lub półtorej minutowych animacji uczących dzieci w podstawówce (5 odcinków) i gimnazjum (5 odcinków) empatii. Mam mu podać wycenę (pensje pracowników, koszt komputerów itp.), a On zadba o dofinansowanie. Jako że ma dopiero te pieniądze zdobywać, nie chciałem umieszczać tego w dziale dla pracy płatnej, by nie zaśmiecać go czymś "jeszcze nieistniejącym".

Co do tego, czy muszą być chrześcijanie: Popatrz na to od mojej strony. Skoro kazał zebrać ekipę mnie (prawie obca osoba), zamiast od razu udać się do jakiegoś wielkiego studia, to albo oczekuje, że uzbieram do zespołu ludzi mi podobnych (poziom, poglądy), albo że w ten sposób będzie taniej. Drugie raczej odpada (nie będę cytował całej rozmowy), a czy jestem znowu taki dobry w 3D to ja nie wiem. Starałem się zebrać ekipę z moich znajomych, ale projekt jest na około rok czasu (liczy się jakość), a nikt nie rzuciłby pracy.

Może i mógłbym wykonać to w pojedynkę, ale zdecydowanie bardziej wolę pracę w drużynie (już nie mówiąc, że poprawiło by to jakość).
 

Offline PawelB

Odp: Animacje ewangelizacyjne
« Odpowiedź #3 dnia: 09.11.2017 02:56:18 »
Sprawdź PW :)
 

Offline bloozynek

  • Noob
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
    • Osiągnięcia
Odp: Animacje ewangelizacyjne
« Odpowiedź #4 dnia: 13.11.2017 17:41:03 »
HEJ! Napisz na PW. Cos się wykmini :) Szczęść Boże!
.
 

 

współpraca - animacje -rigowanie

Zaczęty przez apollDział Oferty pracy (bez ogłoszeń FREE)

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6639
Ostatnia wiadomość 13.10.2017 08:50:07
wysłana przez apoll
Zlecenie na animację

Zaczęty przez dam1anDział Oferty pracy (bez ogłoszeń FREE)

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 11006
Ostatnia wiadomość 24.08.2018 19:31:05
wysłana przez dam1an

* Zaloguj




* Losowy obrazek

3D model: Stare pianino

Wyświetleń: 1501
Autor: PawelB
w: Paweł Brzustowski