Autor Wątek: Fabryka fabryk  (Przeczytany 7829 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline narazieniemam

  • Noob
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • Osiągnięcia
Fabryka fabryk
« dnia: 15.09.2017 18:51:29 »
Cześć!

uczę się Blendera od jakiegoś czasu i na własne potrzeby realizuję poniższy projekt. Niestety utknąłem i z chęcią posłucham krytycznych uwag i wskazówek. Co Waszym zdaniem tu nie leży, co należałoby zmienić/poprawić itd. Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek uwagi
 

Offline goten22

Odp: Fabryka fabryk
« Odpowiedź #1 dnia: 16.09.2017 14:57:39 »
Chmury są jakby nie w tę stronę? Ogólnie tło nie gra ze sceną. Spróbuj je na razie wyłączyć i pobaw się blenderowym niebem (chmurek nie będzie, ale zachmurzone oświetlenie jak najbardziej da się uzyskać).

Pierwszy plan jest cały w cieniu. Rozumiem, że jest zasłonięty przez ten budynek w górze, ale ten cień jest zbyt obły i nudny, wygląda jak wielka czarna dziura. Ogólnie cały pierwszy plan jest pusty. Może warto by dodać tam jakieś bardziej szczegółowe wydmy i mega autostradę?
http://cache.emirates247.com/polopoly_fs/1.617028.1452668221!/image/image.png
 

Offline PawelB

Odp: Fabryka fabryk
« Odpowiedź #2 dnia: 17.09.2017 18:12:15 »
Mi się niebo bardzo podoba. Tworzy ciekawy kontrast z ziemią, a te zwisające chmury nadają dramatyzmu scenie. Wyglądają jakby miały zaraz runąć na miasto, niczym jakaś odwleczona kara.
Co do pierwszego planu zgadzam się z gotenem, Przydałoby się go jakoś urozmaicić.
 

Offline narazieniemam

  • Noob
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • Osiągnięcia
Odp: Fabryka fabryk
« Odpowiedź #3 dnia: 18.09.2017 15:23:00 »
Dzięki za komentarze,

jeśli chodzi o niebo to muszę się przyznać, że to jest "wizja artystyczna" :) Wiem, że wygląda to nierealnie ale w tym punkcie o nierealność mi chodzi.

Jeśli chodzi zaś o pierwszy plan - pokombinuję i dam znać! :)
 

 

* Zaloguj




* Losowy obrazek

Przerzutka przednia

Wyświetleń: 1598
Autor: Michau
w: Rower